Kariéra

 Effort Solution s.r.o.

Hledá pracovníky na pozici:

Dělník dokončovacích prací:
Počet volných míst: 0

Náplň práce:
jedná se o ruční dokončovací práce.

- odjehlování otvorů
        - lepení štítků
        - třídění plastových/pryžových výrobků
        - ořez plastových/pryžových výrobků
        - 100% kontrola
        - balení

Místo výkonu práce: Valašské Klobouky
Směnnost:                   Ranní
Pracovní docházka:   Flexibílní

Plat od 11 000Kč do 14 200Kč

nástup možný od . . . . . . . . . .
Požadujeme:

 - trestní bezúhonnost
        - minimální vzdělaní vyučen

- zručnost

Vzhledem k našemu zaměření jsou pozice přizpůsobené a vhodné pro OZZ a OZP .

Dotazy a životopisy posílejte na email info@efso.cz

Spolupráce s Effort Solution s.r.o.

Obchodní zástupce

 Uchopte život pevně do svých rukou a buďte sami svým šéfem.
Hledáme obchodní zástupce pro oblast: hypoték, realit a náhradního plnění

Prodej Náhradní plnění:
Hledáme:
- obchodní zástupce, kteří mají zkušenosti s korporátní klientelou
- cílevědomé lidi
- obchodní zástupce z oblasti pojišťovnictví, realit, kteří by se chtěli rekvalifikovat na jiný typ obchodu

Nabízíme:
- naše know how
- nadstandardní příjem / pasivní příjem
- zázemí společnosti
- dobrý kolektiv
- příspěvky na nájem kanceláře
- vnitropodnikové volaní
- příspěvky na asistenty, asistentky
- dotace na vybavení kanceláře
- pravidelné kolektivní setkávání (při drinku a pohoštění) za účelem výměny zkušeností. smiley