Kariéra

 Effort Solution s.r.o.

Hledá pracovníky na pozici:

Dělník – dokončovacích pracích
Počet volných míst: 3

Náplň práce:

  • 100% kontrola
  • Ořez přetoků
  • Balení
  • Kompletace

Místo výkonu:   Valašské Klobouky
Směnnost:         Ranní
Pracovní doba: Flexibilní

Dobrý kolektiv

Plat: od 12 200Kč do 17 200Kč

Nástup možný ihned

Požadujeme:
 - trestní a finanční bezúhonnost
 - minimální vzdělaní vyučen
 - spolehlivost
 - zručnost
 - dobrý zrak

Manipulant / řidič dodávkového vozidla do 3,5t:
Počet volných míst: 1

        - manipulace s paletovým vozíkem
        - vychystávaní materiálu na dílny
        - uskladnění materiálu
        - nakládka a vykládka dodávkových vozidel VZV
        - zajišťovaní dovoz a odvoz materiálu ( jen zlínský kraj )

Místo výkonu práce: Valašské Klobouky
Směnnost:                   Ranní

Plat od 12 200Kč do 16 200Kč

nástup možný : ihned
Požadujeme:

        ​- řidičské oprávnění na VZV výhodou ( není podmínkou )
        - řidičské oprávnění sk. B

        - Čistý trestní rejstřík

Vzhledem k našemu zaměření jsou pozice přizpůsobené a vhodné pro OZZ a OZP .

Dotazy a životopisy posílejte na email info@efso.cz